bets10casino maxi

Ramazan Bereketi Paylaştıkça Çoğalır

0

Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde (UOSB) faaliyet gösteren sanayici ve iş insanları, geleneksel iftar yemeğinde buluştu. Burada bir konuşma yapan Uşak OSB Başkanı Halil Ağaoğlu, “Bugün burada iş konuşmak yok. Bir birimizle dertleşeceğiz ve küsleri barıştıracağız” dedi.
Uşak OSB’nin geleneksel iftar yemeğine; Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Vali Yardımcısı Sait Topoğlu, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selim Kandemir, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Karaman, Uşak Deri Karma OSB Başkanı İbrahim Karahallı, protokol mensupları, sanayici ve işadamları katıldı.
İftar yemeğinden önce bir açıklama yapan Uşak OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu, Ramazan ayının kardeşlik ve dayanışma dönemi olduğunu belirtti. “Bugün iş konuşmak yok, kardeşliğimizi pekiştireceğiz ve dargınları barıştıracağız” diyen Halil Ağaoğlu, “Ramazan dayanışma, sohbetin ve dostluğun arttığı önemli dönemlerden biridir. Bu nedenle her yıl geleneksel olarak verdiğimiz iftar yemeğinde bir araya geliyoruz. Bizler büyük bir ailenin mensupları olarak her daim yan yana ve omuz omuza olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.